СПОРТ ТА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА В РЕГІОНІ

Вчені назвали найкращий час доби для занять спортом Для цього вони проаналізували механізм обміну речовин м'язів скелета.
Знаменитий футбольний клуб припинив існування через коронавируса Одна з найтитулованіших футбольних команд Словаччини «Жиліна» оголосила про початок процесу ліквідації з 1 квітня.
Скасовані матчі Ліги чемпіонів і Ліги Європи Всі матчі, заплановані на наступний тиждень в рамках Ліги чемпіонів і Ліги Європи, скасовані через ситуацію з поширенням коронавірусу.
Ще один мультиспортивний майданчик побудували в Мукачеві (відео) Сучасне спортивне поле з гумового покриття отримали жителі вулиці Верді Джузеппе в мікрорайоні Підгоряно.
Василь Гумен став чемпіоном Європи з фехтування на шаблях Один з найперспективніших фехтувальників Закарпаття переміг на юнацькому Чемпіонаті Європи.
В Мукачеві відбувся чемпіонат області з шахів  серед юнаків та дівчат до 8 та 10 років Змагання відбулись 16 лютого в приміщенні Мукачівського шахового клубу.
Мукачівець переміг на Чемпіонаті України з метання молота та буде представляти Україну на Кубку Європи в Португалії 14-16 лютого в Мукачево проходив чемпіонат України з легкоатлетичних метань, 295 учасників з 22 регіонів України та Молдови.
Ужгородська футбольна  команда СК «Русь» на  світлині 1936 року На світлині 1936 року футбольна команда СК «Русь» із Ужгорода в Празі.
Шахіст з Мукачева здобув "срібло" на чемпіонаті країни з шахів У м. Дніпро фінішував чемпіонат України з класичних шахів серед юнаків до 14 років.
13-річна українка без поразок стала чемпіонкою Європи з бліцу у віці до 14 років 13-річна українська шахістка Анастасія Дубовик виграла чемпіонат Європи з бліцу в категорії до 14 років.